Aktualne treningi szosowe

Aktualne treningi 2016r.

Zasady:start kolarski
Treningi otwarte mają na celu podnieść poziom sportowy każdego z uczestników. Są to zajęcia podczas których uczymy się prawidłowej jazdy w szykach kolarskich, zachowań oraz technik jazdy.
Każdy trening będzie skupiał się na ćwiczeniu cech motorycznych według sprawdzonych technik treningowych. Treningi skierowane są dla aktywnych osób które chcą podnieść swoje umiejętności kolarskie oraz spędzić miło czas na owocnym treningu.
Treningi prowadzą „zawsze” doświadczeni trenerzy kolarstwa lub zawodnicy.
Zapraszamy !!!

1. MIEJSCE ZBIÓRKI:
Spotykamy się punktualnie o godzinie 9:00 i wyruszamy o 9:15 spod Sklepu AirBike Wilanów ul. Branickiego 10
(w przypadku zmiany miejsca będzie podana o tym informacja na fb.me/twojtrenersportowy)

2. DYSTANS:
Trening odbędzie się na dystansie około 70-120km w zależności od planu na dany dzień

3. TEMPO:
Trening ma charakter jazdy grupowej. Nie ścigamy się, jeździmy w szyku kolarskim i realizujemy założenia trenera.  Tempo przewidziane na treningach od 28-35 km/h

4. KONDYCJA: Przygotowanie wydolnościowe uczestników powinno umożliwić im przejechanie dystansu około 100km ze średnią prędkością ~30km/h. Wolniejsze osoby muszą się liczyć z odłączeniem od głównej grupy.

5. SPRZĘT: trening dedykowany rowerom szosowym. Każdy uczestnik ma OBOWIĄZEK posiadania KASKU !! a na wyposażeniu DĘTKĘ, POMPKĘ (ew. zestaw naprawczy) JEDZENIE i DROBNE na PitStop.

4. ZASADY:
Poruszamy się w otwartym ruchu ulicznym i nie UTRUDNIAMY ŻYCIA KIEROWCOM. Jedziemy parami.

5. POGODA:
będzie dobra lub bardzo dobra  ZAWSZE :)

6. KAŻDY UCZESTNIK BIERZE UDZIAŁ W TRENINGU NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

SZCZEGÓŁOWY PLAN dotyczący każdego z treningów będzie podawany na stronie najdalej na jeden dzień przed wyznaczonym treningiem.