O nas

Nazywam się Dariusz Kołakowski i jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonatem i propagatorem sportu, aktywnego wypoczynku oraz zdrowego stylu życia.

Systematycznej pracy i wytrwałości uczyłem się trenując najcięższą dyscyplinę sportu – kolarstwo. Zaczynałem od kolarstwa górskiego, aby później ścigać się w zawodowej grupie kolarstwa szosowego Legii Warszawa. Regularnie rywalizowałem z najlepszymi.

Studiowałem na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Uczelnia pozwoliła mi poszerzyć wiedzę oraz wzbogacić warsztat zawodowy, a także uzyskać uprawnienia instruktora kulturystyki, pływania, narciarstwa biegowego i kolarstwa.

Jestem również menadżerem sportu. Praktykę menadżerską odbyłem w Lang Team, będącym organizatorem największej imprezy logistycznej w Polsce – Tour de Pologne. Wkrótce, aby móc nadal kontynuować i godzić pasję menadżerską z kolarstwem, podjąłem pracę w Mazovia Team – animatora największych wyścigów szosowych i MTB na terenie Mazowsza.

Obecnie trenuję i szkolę młodzież Warszawskiego Klubu Kolarskiego. Zarażam pasją i motywuję młodych ludzi trenujących kolarstwo – dyscyplinę wymagającą wielu poświęceń i ogromnego zaangażowania. Do treningów wykorzystuję tereny naturalne. Lubię obcować z naturą i przyrodą. Uczę swoich podopiecznych dostrzegać jej piękno.

W JatomiFitness oraz Gravitan pracuję jako trener personalny. Mam sporą grupę zadowolonych klientów, z którymi odnoszę ich indywidualne sukcesy, będące również moimi. Początkujących uczę m.in. jak czerpać radość nie tylko z samego treningu, ale również z samopoczucia jakie będzie ono po nim.

Na szczególną prośbę prowadzę również treningi dla grup. Byłem jednym z prowadzących „Otwarte Treningi Kolarskie” które były organizowane przez Agorę, BGŻ i Polska na Rowery. W tej chwili wiele osób z tej grupy czynnie biorą udział w rekreacji ruchowej związanej ze sportami wytrzymałościowymi. Obecnie prowadzę np. Otwarte Treningi Kolarskie Adgar Fit organizowane przez Gravitan Club oraz Adgar West Park gdzie wspierają Nas w tym takie marki jak Garmin oraz SportGuru.pl
Wszystkie te akcje dały i ciągle dają energię do działania. Wykorzystując swoje zdobyte doświadczenie stworzyłem ten serwis, by zrzeszyć bardzo dobrych trenerów i specjalistów w swoich dziedzinach, by bez obaw każdy kto się do Nas zgłosi miał pewność, że trafia do profesjonalistów z pasją  :)