O nas

Dariusz Kołakowski – pomysłodawca TTS,  trener kolarstwa z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonat i propagator sportu, aktywnego wypoczynku oraz zdrowego stylu życia.

Kolarz z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zaczynał od kolarstwa górskiego gdzie był jednym z najlepszych maratończyków MTB w Polsce. Potem przeszedł na szosę gdzie ścigał się w zawodowej drużynie Legii Warszawa. Startował również jako Reprezentant Kraju. Od początku swojej przygody z kolarstwem fizjologia wysiłku fizycznego, procesy treningowe były jego największym zainteresowaniem. Dlatego dość szybko zaczął pomagać w trenowaniu innym.

Studiował na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczne. Uczelnia pozwoliła mi poszerzyć wiedzę oraz wzbogacić wars17457866_610472632471880_2312998837521461765_nztat zawodowy, a także uzyskać uprawnienia instruktora kulturystyki, pływania, narciarstwa biegowego i kolarstwa.

Jest również menadżerem sportu. Praktykę menadżerską odbył w Lang Team, będącym organizatorem największej imprezy logistycznej w Polsce – Tour de Pologne. Wkrótce, aby móc nadal kontynuować i godzić pasję menadżerską z kolarstwem, podjął pracę w Mazovia Team – animatora największych wyścigów szosowych i MTB na terenie Mazowsza.

Obecnie trenuje i szkoli młodzież Warszawskiego Klubu Kolarskiego. Zaraża pasją i motywuje młodych ludzi trenujących kolarstwo – dyscyplinę wymagającą wielu poświęceń i ogromnego zaangażowania. Do tego prowadzi wielu amatorów na różnym poziomie zaawansowania. Od tych co zaczynają swoją przygodę z rywalizacją w kolarstwie i tych którzy się ścigają o najwyższe lokaty.

Pracował wiele lat w różnych klubach fitness w Warszawie m.in Jatomi czy Gravitan. Aktualnie skoncentrowany na pracy z zawodnikami sportów wytrzymałościowych gdzie pracuje nad ich poprawną postawą, motoryką, mobilnością, tak by byli w stanie wytrzymać trudy rywalizacji sportowej.

Wojciech Marcjoniak – Trener Kolarstwa, masażysta, Menadżer Sportu.  Ma za sobą karierę zawodniczą w Warszawskim Towarzystwie Cyklistów oraz w klubie Legii Warszawa.
Pod jego okiem szkolili się zawodnicy sekcji kolarskiej Legii Warszawa, Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów, klubu kolarskiego AIRBIKE LKS Lotos Jabłonna Prologu Jabłonna oraz Warszawskiego Klubu Kolarskiego.

Jest ojcem sukcesu Emanueli Kufery, Mistrzyni Polski w Maratonie MTB w 2010 roku.

Jest najbardziej doświadczonym fitterem w Polsce – ma na swoim koncie już ponad 1000 ustawień pozycji na rowerze. Z jego wiedzy i doświadczenia skorzystało już wielu rowerzystów, w tym gwiazdy sportu, czołowi zawodnicy, triathloniści, szosowcy i „górale”.

940_626_fit_original_99_rsgkxc

 

 

 

 

 

Rafał Górak: 

Tren20190727_194740-1200x900er UCI Level 3 (najwyższa ranga), Instruktor kolarstwa, Wykładowca na Wydziale Matematyki Politechniki Warszawskiej. Trener TTS.
Swoją drogę rozpoczynał jako kolarz amator wygraywając m.in, Tatra Road Race na krótkim dystansie. Następnie zaczął wspierać w kolarstwie własnego syna Dominika. Przy jego rozwoju w klubie rozwijał swoje umiejętności trenerskie gdzie prowadzi zawodników Warszawskiego Klubu Kolarskiego.

Pasjonat. Kochający cyfry z pomiarów mocy do analizy treningu. Pomimo tego znajduje dystans między przygotowaniem mentalnym a fizycznym.
Dodatkowo jego „realizm” może z początku zniechęcać, ale później pozwala na długofalową motywację do swojego celu.